Balon cyfra 2 różowe złoto holo

10PLN

Balon foliowy holograficzny cyfra 2 w kolorze różowego złota. Idealny na przyjęcia urodzinowe, rocznice i inne imprezy okolicznościowe. 

W opakowaniu znajduje się jedna sztuka. Przepiękna balonowa cyfra w towarzystwie innych balonów foliowych lub lateksowych tworzy czarującą kompozycję. 

Hel (+25 zł, fruwa ok 8h, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis

Olbrzymi, przepiękny balon w kształcie cyfry 2.

Wielkość balonu to 42"czyli, ponad 106 cm

Balon wypełniony helem wygląda zjawiskowo, unosząc się w powietrzu.

  • metrowy balon cyfra napełniony helem unosi się przez około 7 dni
  • napompowana cyfra mierzy około 106 cm
  • balon jest wyprodukowany w UE z wysokiej jakości foli, posiada certyfikat CE. Bezpieczny oraz wysokiej jakości
  • można go napełnić helem lub zwykłym powietrzem
  • balon posiada automatyczny mechanizm zamykania

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie na terenie Mrągowa we wskazanym terminie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

11
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą