Balon kula różowe złoto / 60 cm

9PLN

Piękny foliowy balon kula w kolorze różowego złota. Do napełnienia helem lub powietrzem. Wielkość balonu to 24", czyli ok 60 cm po napompowaniu.
W opakowaniu znajduje się jedna sztuka. Przepiękne balonowe kule w towarzystwie innych balonów foliowych lub lateksowych tworzą czarującą kompozycję.
 

Nadruk (15 zł, wyłącznie na balonie z HELEM, odbiór osobisty)
Hel (+25 zł, fruwa ok 8h, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis

Na  balonie nadrukowujemy dokładnie taki napis, jaki potrzebujesz, np. Chrzest Święty Kasi, 1 Rocznica Ślubu Zosi i Mateusza, 1 urodzinki Jasia itp.
(Ostateczny tekst nadruku wpisujemy w polu dodatkowe informacje na końcu formularza)

Balon z personalizowanym napisem oczaruje zarówno małych jak i dużych.
A goście będą zachwyceni! To także doskonały pomysł na prezent dla wyjątkowej osoby.
 

Do napełnienia helem lub powietrzem. Wielkość balonu to 24", czyli ok 60 cm po napompowaniu. W opakowaniu znajduje się jedna sztuka. Przepiękna balonowa kula w towarzystwie innych balonów foliowych lub lateksowych tworzą czarującą kompozycję. 

Balon posiada zaworek blokujący odpływ powierza po napompowaniu. Balon przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, można wypełniać go helem lub powietrzem.  

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie na terenie Mrągowa we wskazanym terminie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

12
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą