Kraina lodu, Elza 53 cm x 85 cm

9,99PLN
Hel (+20 zł, fruwa 3 dni lub dłużej, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis 

Balon Foliowy dwustronny z główną bohaterką  Krainy Lodu Elzą.  Stwórz przepiękny bukiet balonowy dodając inne balony z kolekcji Kraina Lodu.

To doskonały pomysł na prezent lub dekoracje urodzinowe.

Balon posiada zaworek blokujący odpływ powierza po napompowaniu. Balon przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, można wypełniać go helem lub powietrzem.  

  • wymiary: ok. 53 cm x 85 cm
  • foliowy balon dwustronny z motywem bohaterów bajki
  • balon posiada uchwyt do zaczepienia
  • foliowy balon można napełniać powietrzem i helem (balon napełniony helem pięknie unosi się w powietrzu stwarzając niepowtarzalną atmosferę)
  • do większej kontroli nad balonem zalecamy również skorzystać ze specjalnego obciążnika do balonów

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie osobiście we wskazanym terminie (na terenie Mrągowa dowóz Gratis !). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

5
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą