Samoloty 2, Samolot pomarańczowy 43 cm x 85 cm

4,99PLN
Hel (+10 zł, fruwa 3 dni lub dłużej, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis 

Balon Foliowy dwustronny pomarańczowy z bajki Samoloty 2.  Stwórz przepiękny bukiet balonowy dodając inne balony z kolekcji Samoloty

To doskonały pomysł na prezent lub dekoracje urodzinowe.

Balon posiada zaworek blokujący odpływ powierza po napompowaniu. Balon przeznaczony jest do wielokrotnego użytku, można wypełniać go helem lub powietrzem.  

  • wymiary: ok. 43 cm x 85 cm
  • foliowy balon dwustronny z motywem bohaterów bajki (z każdej strony inny motyw)
  • balon posiada uchwyt do zaczepienia
  • foliowy balon można napełniać powietrzem i helem (balon napełniony helem pięknie unosi się w powietrzu stwarzając niepowtarzalną atmosferę)
  • do większej kontroli nad balonem zalecamy również skorzystać ze specjalnego obciążnika do balonów

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie osobiście we wskazanym terminie (na terenie Mrągowa dowóz Gratis !). W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

6
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą