Powitanie dziewczynki


0PLN

Zaskocz świeżo upieczoną mamę !

Narodziny dziecka to uroczysta chwila dla obojga rodziców. Ale to mama zmaga się z całym trudem związanym z narodzinami, nie zapomnij o docenieniu jej. Zrób z tego dnia święto, i z naszą pomocą ozdób Wasz dom. Uczcijcie to, że rodzina wreszcie jest w komplecie :)

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis 

Dekorując dom/pokój dziecka stawiamy na motyw przewodni. Może to być jeden główny kolor lub bohater z bajki. Dzięki temu dobór girland, balonów serpentyn czy innych dodatków staje się prostszy oraz spójny z całą resztą. Zależy nam, aby wyżej wymienione elementy nie dominowały, tylko wzajemnie się uzupełniały. 

Na pierwszy ogień idą balony!

Jest to jedna z najważniejszych dekoracji, które kojarzą się z dziećmi. 
Balony w kształcie bobasa, wózka, smoczka, stópki pięknie dopełniają podniosłość wydarzenia. Duży przezroczysty balon personalizowany z imieniem dziecka lub z krótkimi podziękowaniami na pewno wzruszą nie jedną mamusię. Całość balonowej dekoracji dopełni imię dziecka ułożone z balonowych foliowych liter. 

Dodatki

Uzupełnieniem balonowych dekoracji są przeróżne ozdobne dodatki. Mamy do zaoferowania przepiękne personalizowane girlandy, które są robione indywidualnie przez nas dla Was!. Oferujemy także urocze metryczki które będą pamiątką dla maluszka na całe życie.  

Wszystkie wyżej opisane dodatki oraz inne znajdziecie na naszej stronie internetowej. 

Montaż dekoracji

Zazwyczaj na montaż dekoracji potrzebujemy od 2 godzin. Wykonujemy go zazwyczaj przed dzień powrotu do domu lub w tym samym dniu. Na ten czas musimy mieć swobodny dostęp do przestrzeni.

Kiedy rezerwować termin? 

Zdajemy sobie sprawę, że ciężko jest zaplanować dokładny termin porodu dziecka, a tym bardziej jego wyjścia ze szpitala. Ale to nic, dla nas to nie problem. Jeżeli chcesz abyśmy to my udekorowali Twoje mieszkanie zarezerwuj termin, podając planowany termin porodu i bądź z nimi w stałym kontakcie. 
Nasz kalendarz z dnia na dzień jest coraz bardziej zapełniony, dlatego prosimy o rezerwację jak najszybciej.
Dlatego nie zwlekaj! Zarezerwuj termin już dziś

Prosimy pytania dotyczące rezerwacji kierować na adres mailowy: 
kontakt@krainabalonow.pl

I podczas zapytania o rezerwacje podać istotne informacje:

  • imię i nazwisko
  • adres
  • termin porodu

Cena za dekorację ustalana jest indywidualnie poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą