Girlandy balonowe


0PLN

Zadbaj o odpowiednią oprawę jednego z najważniejszych wydarzeń w swoim życiu.  Pozwól nam sprawić, aby ta szczególna chwila została zapamiętana na długie lata przez Ciebie i Twoich gości !

Ilość
Obecnie brak na stanie

Oferujemy profesjonalne dekoracje balonowe z dodatkiem kwiatów na przyjęcie weselne. Tworzymy wizualizacje pełnej scenografii uwzględniając w niej Twoje zamysły i marzenia czy też ścisłe plany. 

Przy indywidualnych zamówieniach stawiamy przede wszystkim na jakość. Bierzemy pod uwagę charakter przyjęcia, kolorystykę oraz motyw przewodni. Zwracamy uwagę na to aby dekoracje współgrały z wnętrzem.

Dojazd na miejsce ?

Dojeżdżamy na przyjęcie w obrębcie 150 km od Mrągowa. W wyjątkowych sytuacjach gdy przyjęcie wydaję się naprawdę niecodzienne, oryginalne, jesteśmy w stanie wyjechać  poza nasz okręg :)

Montaż dekoracji

Zazwyczaj na montaż dekoracji potrzebujemy od 4-8 godzin przed przyjęciem. Na ten czas musimy mieć swobodny dostęp do przestrzeni. Pamiętaj! W razie przyjęcia w lokalu, aby poinformować o tym właściciela. 

Demontaż dekoracji 

Jeżeli do dekoracji używamy własnych elementów montażowych, niezbędny jest demontaż dekoracji. Termin i godzinę demontażu uzgadniamy z Tobą wcześniej. 

Kiedy rezerwować termin? 

Nasz kalendarz z dnia na dzień jest coraz bardziej zapełniony, dlatego prosimy o rezerwację jak najszybciej (nawet z rocznym wyprzedzeniem). Mamy oczywiście cześć wolnych terminów, a niektóre wcześniej zarezerwowane ze względu na zmianę terminu się zwalniają. Większość przyjęć zdarza się w weekend a weekendów w kalendarzu jest naprawdę mało. Dlatego nie zwlekaj! Zarezerwuj termin już dziś

Prosimy pytania dotyczące rezerwacji kierować na adres mailowy:
kontakt@krainabalonow.pl

I podczas zapytania o rezerwacje podać istotne informacje:

    • imię i nazwisko
    • adres przyjęcia
    • datę 
    • godzinę
    • liczbę gości +/-

Cena za dekorację ustalana jest indywidualnie poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny. 

Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą