Żółty gigant 1m

7PLN

Balon lateksowy w kolorze żółtym. Wielkość balonu po nadmuchaniu to ok. 100 cm.

100% biodegradowalny.

Balony idealnie nadają się na dowolne rodzaje imprez. Balony posiadają

odpowiedniej długości końcówkę, dzięki czemu nie ma problemów z ich wiązaniem.

Hel (+85 zł, fruwa 24h lub dłużej, odbiór osobisty)
Uszczelnienie ( +7 zł, fruwa 10 dni lub dłużej, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis

Balon lateksowy w kolorze żółtym. Wielkość balonu po nadmuchaniu to 100 cm. 100% biodegradowalny

Balony idealnie nadają się na dowolne rodzaje imprez. Balony posiadają odpowiedniej długości końcówkę, dzięki czemu nie ma problemów z ich wiązaniem.

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Opcja USZCZELNIANIA jest bardzo ważna ponieważ bez uszczelnienia balony fruwają tylko ok 24h. Uszczelnienie zdecydowanie wydłuża żywotność balonu i czas jego unoszenia minimum do 10 dni. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie na terenie Mrągowa we wskazanym terminie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

3
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą