Topper na tort Bing


16,99PLN

Przepiękny ręcznie wykonany topper na tort z najważniejszymi bohaterami bajki Bing z personalizowanymi napisami, zaprojektowany specjalnie dla Ciebie przez Krainę Balonów. Oryginalna dekoracja sprawi, że nawet prosty tort otrzyma wystawne wykończenie.

Czas realizacji zamówienia 3 dni robocze. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Można nim udekorować ciasto jak i urodzinowy tort. Dzięki personalizownym napisom przyjęcie nabierze oryginalny charakter. Ciasto wydaję się większe a całość prezentuję się  wspaniale. 

Jak zmawiać?

Po włożeniu produktu do kosza w okienku ostateczny tekst nadruku prosimy wpisać w polu dodatkowe informacje na końcu formularza.
Umieścimy je na Projekcie, a Ty otrzymasz niepowtarzalną dekorację, zaprojektowaną specjalnie dla Ciebie. 

  • topper jest dwustronny
  • najwyższej jakości papier
  • zaprojektowane i wykonane ręcznie przez Krainę Balonów
  • wysokość ok 30 cm, rozstaw patyczków ok.10 cm 
  • 100% hand made

Czas realizacji zamówienia? 

Twoje zamówienie przyjmujemy do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na skrzynkę pocztową (kontakt@krainabalonow.pl).

Produkty niepersonalizowane wysyłamy w przeciągu 48 h od momentu przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji. W przypadku produktów personalizowanych, czyli wykonywanych na Twoje indywidualne zamówienie, czas realizacji jest dłuższy i zależy od skomplikowania produktu. Zazwyczaj wynosi on 3-5 dni roboczych, liczonych od momentu przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji.

Pamiętaj, aby oprócz czasu realizacji Twojego zamówienia, uwzględnić czas jego dostawy. Zajmuje to średnio 1 dzień roboczy, maksymalnie do 48 h na terenie kraju. Po więcej szczegółów zajrzyj do zakładki „Czas i koszty dostawy".

Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą