Piki Bing

13,99PLN

Ręcznie wykonane piki do potraw przez Krainę Balonów to niesamowita ozdoba Twojego  stołu podczas uroczystości. Przepiękne piki w kształcie bohaterów bajki "Bing" nadadzą przyjęciu niezwyczajnego charakteru. A Twoja pociecha  będzie zachwycona mając przed sobą, wielu swoich bajkowych przyjaciół. 

Wysyłka w ciągu 3 dni roboczych 

Ilość

Opis

Ręcznie wykonane piki do potraw przez Krainę Balonów doskonale nadają się do dekoracji ciast, babeczek, a także słonych przekąsek jak i kanapeczek.  Twoja pociecha będzie zachwycona, że razem z nią świętują jej bajkowi przyjaciele. 

Piki mogą być oryginalnym prezentem na koniec przyjęcia dla gości, zabierając je do domu z pyszną przekąską będą mogli wspominać przyjęcie jeszcze przez chwilę :)

  • komplet 10 szt. (2 szt. Pando, 2 szt. Koko, 2 szt. Pola, 2 szt. Bing z Flop, 2 szt Bing z Flop w kole)
  • najwyższej jakości papier
  • zaprojektowane i wykonane ręcznie przez Krainę Balonów
  • wysokość ok 7 cm + patyczek
  • 100% hand made

Czas realizacji zamówienia? 

Twoje zamówienie przyjmujemy do realizacji po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie lub po otrzymaniu potwierdzenia przelewu na skrzynkę pocztową (kontakt@krainabalonow.pl).

Produkty niepersonalizowane wysyłamy w przeciągu 48 h od momentu przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji. W przypadku produktów personalizowanych, czyli wykonywanych na Twoje indywidualne zamówienie, czas realizacji jest dłuższy i zależy od skomplikowania produktu. Zazwyczaj wynosi on 3-5 dni roboczych, liczonych od momentu przyjęcia Twojego zamówienia do realizacji.

Pamiętaj, aby oprócz czasu realizacji Twojego zamówienia, uwzględnić czas jego dostawy. Zajmuje to średnio 1 dzień roboczy, maksymalnie do 48 h na terenie kraju. Po więcej szczegółów zajrzyj do zakładki „Czas i koszty dostawy".

10
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą