Balon Gorączka Panieńskiej nocy Czarny

2PLN

Balony na wieczór panieński to idealna dekoracja, która uczyni go niezapomnianym. Doskonale podkreśli charakter imprezy niezależnie od tego, gdzie będzie się ona odbywać. Balony na wieczór panieński są doskonałą ozdobą, którą można umieścić zarówno w domu, jak i w klubie. Posiadają zabawne, symboliczne napisy i kolorystykę odpowiednią dla imprezy tego rodzaju

Hel (+4 zł, fruwa 5h, odbiór osobisty)
Uszczelnienie ( +1 zł, fruwa 3 dni lub dłużej, odbiór osobisty)
Obciążnik (+6 zł)
Ilość

Opis

Balon lateksowy w kolorze czarnym z napisami. Wielkość balonu to 12”, po nadmuchaniu 30 cm.

100% biodegradowalny.

Balony idealnie nadają się na dowolne rodzaje imprez. Balony posiadają

odpowiedniej długości końcówkę, dzięki czemu nie ma problemów z ich wiązaniem.

Wypełnij go helem aby unosił się ponad głowami gości

Jeśli chcesz w szybki i łatwy sposób przyozdobić wnętrze, w którym odbędzie się uroczystość, wybierz opcje z HELEM. Nasze balony napełniamy  100% helem najwyższej jakości dzięki temu latają najdłużej.

Do każdego balonu doczepiamy dobraną kolorystycznie wstążeczkę ok 2 m długości. Jeżeli wybierzesz opcję z OBCIĄŻNIKIEM, dowiążemy balony do dobranego kolorystycznie ciężarka. 

Opcja USZCZELNIANIA jest bardzo ważna ponieważ bez uszczelnienia balony fruwają tylko ok 5h. Uszczelnienie zdecydowanie wydłuża żywotność balonu i czas jego unoszenia minimum do 3 dni. 

Żywotność balonów z helem

Aby maksymalnie wydłużyć żywotność balonów napełnionych helem, najlepiej przechowuj je w warunkach pokojowych. Nie wystawiaj na działanie czynników atmosferycznych: promieni słonecznych, wiatru, deszczu czy mrozu. Istotne jest, aby nie stawiać ich obok grzejników czy klimatyzatorów. Szczególnie wrażliwe są balony foliowe. Wykonane są one z folii, która nie rozciąga się i nie kurczy tak łatwo, jak lateksowa guma. W niskich temperaturach balony foliowe flaczeją, w zbyt wysokich potrafią pękać. Wytrzymują dłużej gdy swobodnie wiszą lub są  w niedostępnym miejscu, niż te które będą często dotykane (w czasie zabawy balonami dochodzi w ich strukturze do szeregu mikrouszkodzeń, które chociaż nie są widoczne gołym okiem, zdecydowanie skracają jego żywotność). 

Prosimy o obchodzenie się z balonami „jak z dziećmi” a na pewno się odwdzięczą. 

Uwaga! 

Przy zamówieniu balonów napełnionych helem konieczny jest ODBIÓR OSOBISTY (Szestno 31/1, 11-700 Mrągowo)

Aby zrobić wszystko jak najlepiej na napełnienie balonów (szczególnie z uszczelnieniem) potrzebujemy około 12h, dlatego prosimy o zamówienie produktu kilka dni przed planowaną uroczystością.

Istnieje możliwość DOSTARCZENIA BALONÓW  do Ciebie na terenie Mrągowa we wskazanym terminie. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny  (+48 510 966 454)

50
Subskrybuj

Zapisz się do newslettera

i bądź na bieżąco z naszą ofertą